Kronika UTW
2022.12.05 Spektakl muzyczny Tuwim o miłości w MDK w Działdowie
5 grudnia około 60 słuchaczy UTW obejrzało na żywo spektakl muzyczny "Tuwim o miłości" , który odbył się w MDK w Działdowie. Spektakl łączący piosenkę aktorską, kabaret i... szybkie randki.... [
więcej]
2022.11.24 Koncert "Pod dachami Paryża"
24 listopada 70-cioosobowa grupa słuchaczy UTW wybrała się do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej na koncert Grand Orkiestry z Odessy "Pod dachami Paryża". Podczas dwugodzinnego spotkanie z muzyką francuską, było wiele okazji do... [
więcej]
2022.11.22 Zabawa andrzejkowa
22 listopada 2022 roku bawiliśmy na zabawie andrzejkowej w restauracji Cymes. Dziękujemy Związkowi Emerytów i Rencistów za wspólną wspaniałą imprezę. Dziękujemy również naszemu Dj Józkowi . Wróciliśmy z... [
więcej]
2022.11.14 Powiatowy Przegląd Twórczości Seniorów w Lidzbarku
14 listopada 2022 roku uczestniczyliśmy w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Seniorów, który odbył się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku. Wydarzenie to zbiegło się z Ogólnopolskim Dniem Seniora. W Przeglądzie uczestniczyło... [
więcej]
2022.11.07 Muzyczne Oscary. Koncert Muzyki Filmowej w MDK
7 listopada 2022 r. byłam na koncercie na bis-"Muzyczne Oscary. Koncert Muzyki Filmowej". Ogromnym zaskoczeniem dla mnie było spotkanie w MDK tak wielu słuchaczy naszego UTW.Cieszę się , że ... [
więcej]
2022.11.07 Wykład dr Jadwigi Sienkiewicz- Nasze mokradła-jak mamy je chronić
7 listopada 2022 roku w auli CKU odbył się wykład dr Jadwigi Sienkiewicz "Nasze mokradła-jak mamy je chronić?"Oprócz słuchaczy UTW, sympatyków UTW wykład wysłuchali uczniowie z SP 1, SP 2,... [
więcej]
2022.10.23 Koncert muzyki przedwojennej "Lata 20-te, lata 30-te"
23 października wybraliśmy się do Olsztyna na koncert muzyki przedwojennej "Lata 20-te, lata 30-te". Koncert odbył się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.Gwiazdorska obsada, przepiękne głosy, instrumentaliści, balet, projekcje multimedialne, które zachwycają publiczność... [
więcej]
2022.10.21 Sekcja kabaretowo-teatralna na Senioradzie w Czerwonej Jarzębinie
21 października nasza sekcja kabaretowo-teatralna i sekcja Zumby uczestniczyły w Senioradzie w Czerwonej Jarzębinie w Wielkim Łęcku. Na zaproszenie pani Dyrektor Beaty Grędzińskiej pojechały ze skeczami i piosenkami przygotowanymi na... [
więcej]
2022.10.20 Płośnicki konwent kobiet
Płośnicki konwent kobiet "Twórcze babki" odbył się 20 października 2022 roku o godzinie 17.00 w Domu Pracy Twórców w Płośnicy. Z zaproszenia pani dyrektor Beaty Grędzińskiej skorzystało kilkoro naszych słuchaczy.... [
więcej]