2011.10.20 - Konferencja UTW Warmii i Mazur w Olsztynie.


w dniach 20/21.10.2011r w Olsztynie , Akademia Trzeciego Wieku w Olsztynie zorganizowała 2 dniowa Konferencje Uniwersytetów Trzeciego Wieku Warmii i Mazur. W czasie Konferencji jej uczestnicy (delegaci 18UTW) wysłuchali wykładu Dyr Joanny Glezman z Urzędu Marszałkowskiego; nt jak zdobywać środki na działalność UTW . Wieczorem pierwszego dnia odbyło się niezapomniane spotkanie integracyjne. W drugim dniu Konferencji delegaci wymieniali doświadczenia z pracy w poszczegółnych UTW. Przyjeto tez załozenie ze Porozumieniem UTW będzie kierował kolejno inny przedstawiciel tzw trójki koordynacyjnej.
Przegłosowano że w od X.2011 do X.2012r Porozumieniem UTW będzie kierował Antoni Furtak z UTW w Działdowie a od X.2012 do X.2013r Elżbieta Dziergacz z UTW w Ostródzie.
Jednocześnie uchwalono że kolejna Konferencję UTW Warmii i Mazur poświęconą uświetnieniu Roku UTW zorganizuje UTW w Działdowie wspólnie z Porozumieniem UTW.

UTW w Działdowie

Władze UTW
Statut
Sprawozdania Zarządu

Komunikaty zarządu UTW

2024.10.26 Wyjazd do Flharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie
Zarezerwowaliśmy dwa terminy wyjazdu do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej na koncerty październikowe. Mamy możliwość wyboru. 21 października 2024 r godz. 18.30 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej odbędzie się koncert „Perły Muzyki... [więcej]

Galeria

Wycieczka do Golubia Dobrzynia i Szafarni Wycieczka do Golubia Dobrzynia i Szafarni
© 2009 Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie         Design www.projektowanie-www.pl