2019.02.04 - Czym jest Testament? - Zaproszenie na wykład p Eweliny Szeratics


Czym jest testament? Czy od jego napisania się umiera? Czy testamenty sporządzają wyłącznie ludzie zamożni, umierający lub ci, którzy chcą kogoś wydziedziczyć? Jak napisać taki dokument? Ile to kosztuje i do kogo się w tej sprawie udać?
Na te wszystkie pytania (oraz na wiele innych!) odpowiedź znajdziecie
4 lutego (poniedziałek) o godz. 10:00 w auli CKU przy ul Polnej 11A. w Działdowie, . w trakcie darmowego wykładu testamentowego.
Wykład poprowadzi Ewelina Szeratics z Fundacji Otwarte Forum, która od pięciu lat w ramach kampanii „Napisz Testament” edukuje Polaków w dziedzinie testamentów. Po wykładzie będzie możliwość skonsultowania swojej indywidualnej sytuacji spadkowej. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie www.napisztestament.org.pl
Partnerem spotkania jest UTW w Działdowie.

UTW w Działdowie

Władze UTW
Statut
Sprawozdania Zarządu

Kronika UTW

2018.11.05 Wykład "Świadczenia emerytalno-rentowe z ubezpieczeń społecznych"
s listopada 2018 roku wysłuchaliśmy wykładu mgr Anny Borowskiej "Świadczenia emerytalno-rentowe z ubezpieczeń społecznych. W bardzo interesujący sposób pani Anna Borowska omówiła emerytury na starych i nowych zasadach, waloryzację świadczeń,... [więcej]

Galeria

Wykład "Świadczenia emerytalno-rentowe z ubezpieczeń społecznych" Wykład "Świadczenia emerytalno-rentowe z ubezpieczeń społecznych"
© 2009 Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie         Design www.projektowanie-www.pl