2018.10.08 - Inauguracja roku akademickiego 2018/2019


14 inauguracja roku akademickiego UTW odbyła się 8 października w sali CKU. Na uroczystośc przybyli rektor WSIiE-dr Agnieszka Górska , mgr Anna Kraśniewska-Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych w Dz-wie, starosta Marian Janicki, wicestarosta Marian Brandt, burmistrz Grzegorz Mrowiński, delegacja z Truskawca, UTW Lidzbark, dyrektor MBP Justyna Lytvyn Prezes Jerzy Giezek przywitał gości i przypomniał cele działalności uniwersytetu oraz sekcje, które działają w naszym UTW. Zaproszeni goście złożyli życzenia wszystkim studentom.Następnie wysłuchaliśmy wykładu dr Kamili Wieczorek "Wiedeń muzyczny salon Europy".Podróż w czasie i przestrzeni po muzycznych miejscach Wiednia. Mieszkania muzyków, teatry i pałace oraz pokaźna dawka informacji odnoszących się do muzycznego życia Wiednia w XVIII i XIX w. przy akompaniamencie słynnych utworów kompozytorów działających w stolicy Austrii.Po południu tradycyjnie jak co roku odbyła się zabawa integracyjna w restauracji "Przedzamcze".

UTW w Działdowie

Władze UTW
Statut
Sprawozdania Zarządu

Komunikaty zarządu UTW

2019.01.20 Wyjazd do teatru im Sewruka w Elblagu na spektakl "Nie wszystko czerwone - Wysocki i Okudżawa"
Zapraszamy do wyjazdu do teatru im Sewruka w Elblągu na spektakl "Nie wszystko czerwone - Wysocki i Okudzawa". Koszt wyjazdu : bilet, transport i ubezpieczenie - 60zl od... [więcej]

Galeria

Wykład "Świadczenia emerytalno-rentowe z ubezpieczeń społecznych" Wykład "Świadczenia emerytalno-rentowe z ubezpieczeń społecznych"
© 2009 Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie         Design www.projektowanie-www.pl